חייג מהר אינסטלטור במרכז

שירות עם איכות

קנית רכב בשיטת טרייד אין וקיבלת שירות אינסטלציה בתמורה

טרייד אין ומכירת רכבים

שנים רבות היו רגילים נהגים שרצו לקנות רכב חדש עבורם, או למכור את הרכב שברשותם, להשתמש בעיקרון השוק, כלומר, הדבקת שלט “למכירה” על שמשת הרכב ולקוות לטוב, שמישהו ירצה לקנות, או שאחת לכמה זמן היה נפתח מעין שוק מכוניות, שאליו היו מגיעים נהגים מכל מיני מקומות ומציעים את הרכבים למכירה, או לחילופין, אנשים שרצו לקנות רכב, ושם היה היצע מכובד מאוד. עוד..

בעיות אינסטלציה בבתים-המשך מאמר

ציוד חדשני

אז נתקלתם בסתימה, ולא הצלחתם לטפל בה בעזרת פומפה פשוטה. מים נוזלים בתוך הקיר שלכם וגורמים לעובש ואתם לא מבינים איך להתחיל לטפל בבעיה אפילו. 17 שנות נסיון – נשמע כמו התחלה טובה, לא? אינסטלטור  יגיע עד אליכם ויבצע איתור נזילות או פתיחת סתימות, יתן לכם את כל האינפורמציה לגבי הבעיה ויעשה הכל עם חיוך. עוד..

בעיות אינסטלציה בבתים-חלק ראשון

בין אם אתם גרים בבית פרטי או בבית דירות גדול, באחוזה או בפנטהאוז של גורד שחקים, גם לכם יכולות להיות בעיות אינסטלציה רבות בבית. לעיתים אנו גורמים להן בלי כוונה, ולפעמים הן נגרמות מעצמן. לעיתים הן גם נגרמות מאנשים אחרים שחיים בשכנות אליכם, בין אם בבניין או ברחוב או בכל מקום שחולק עמכם את אותה רשת של ביוב. תיקון תקלות אינסטלציה זה לא עסק קל בכלל, והוא דורש מקצוענים. עוד..

אינסטלציה 24 שעות- המשך מאמר

שיפוץ או החלפת אמבטיה

לא רק עכב בעיות כגון פיצוצי צנרת או נזילות שווה להזמין שרברב. אם האמבטיה בבית שלכם כבר ישנה, סדוקה, שבורה או פגומה – הגיע הזמן להזמין אינסטלטור ברמלה. שרברב מומחה יגיע עד אליכם הביתה, יבדוק את מצב האמבטיה – החל מהצנרת וכלה בקרמיקה, יתן לכם הערכת מחיר מסודרת ויסביר לכם מה צריך להיעשות. עוד..

אינסטלציה  24 שעות- חלק ראשון

השעה שלוש לפנות בוקר. התעוררת משנת היופי שלך והלכת לשירותים – אך אבוי, המים לא יורדים! למעשה, הם עולים ועולים ונראה כאילו אין מה לעשות. חשבתם לחכות עד הבוקר, אבל מה יקרה אם המים ימשיכו לנזול מעצמם? לא צריך לחשוב פעמיים – היום מתקשרים להזמין אינסטלטור ברמלה ופותרים את הבעיה באופן מידי. עוד..

דמות אינסטלטור בקצרה -המשך מאמר

אינסטלטור נחשב כתפקיד של חוסר ברירה, למרות החשיבות הרבה של התפקיד בחיי היום יום והמשכורת היפה רובינו לא רוצים לעבוד בסוג עבודה כזה ומעדיפים להתרווח במשרד הנוח. אם תיקחו קבוצת ילדים קטנה ותשאלו אותם מה הם ירצו לעשות כשיהיו גדולים, בטוחני שהמילה לא תופיע בלקסיקון שלהם. עוד..

דמות אינסטלטור בקצרה – חלק ראשון

מי מאיתנו לא שמע את המשפט הזה לפחות פעם אחת בימי חייו, הינה מילה בעלות גוון רב ורחב של משמעויות, במהלך המאמר הזה ננסה לבחון את המשמעויות הרבות הנגזרות ממנה. אינסטלטור כדמות ללעג – כדמות ללעג, הינה אותה דמות המתכופפת, כאשר כל החריץ של הישבן בולט החוצה. הקונוטציה בהקשר הזה של המילה הינה כוונה של לעג ובוז. מוצג כאן כאדם פשוט שלא שם לב שהוא מוקד הצחוק של כולם. עוד..